Služby

Svatby

Svatební hostiny na klíč! Je jen na Vás, do jaké barvy se rozhodnete svatbu naladit, jsme připraveni pro Vás přizpůsobit interiér restaurace u Jízdárny, aby vyhovoval Vašim představám. Na míru Vám připravíme také slavnostní menu, ovocné, masové a sladké obložené talíře,…

Catering

Pořádáte oslavu, stavební hostinu, nebo klidně jen posezení s větším počtem přátel? A co nechat pohoštění na nás? Nabízíme Vám kompletní služby profesionálního cateringu. Navaříme, napečeme, dovezeme, nachystáme. Vše na místě, kde si budete přát!

Oslavy

Můžeme pro Vás uspořádat rodinnou či firemní oslavu, večírek, teambuilding, třídní sraz, nebo školení. Vnitřní prostory restaurace jsou vhodné až pro 50 hostů, venkovní sezení potom pojme 100 sedících. Pokud se Vaše oslava protáhne, nabízíme Vám rovněž ubytování pro 34 osob. Více v sekci ubytování. Součástí Vaší oslavy může být výběr jídel ze standartního jídelního lístku i speciální caterring v podobě obložených mís, švédských stolů a podobně.

Sport

Rádi sportujete? Tak přijďte! ZDARMA můžete hrát nohejbal, tenis, volejbal na našem kurtu, který je součástí Penzionu a restaurace na Jízdárně. Máme pro Vás také stůl pro pingpong a pískoviště se skluzavkou a houpačkou, pro naše nejmenší návštěvníky.

Jsme tu jen pro Vás!

Uspořádáme Vám akci na míru! Není pro nás problém zajistit jakékoliv zboží na přání, včetně například jiné značky piva či alkoholu, který běžně nemáme v nabídce.