Restaurace

Restaurace u Jízdárny

restauraci u Jízdárny pro Vás vaříme pro Vás každý den klasickou českou i světovou kuchyni. V našem jídelním lístku si tak můžete vybrat z kuřecího, hovězího i vepřového masa, ryb, těstovin, salátů nebo i smažených jídel. Pokrmy pro Vás připravujeme v konvektomatu, což pro Vás znamená, že Vám jídlo u nás nebude rozhodně plavat v omastku, dostanete ho vždy teplé a nejvyšší možné kvalitě! K jídlu si u nás můžete dát pivečko Staropramen, široký výběr nealko nápojů (točená Kofola, malinovka), čajů, horkých čokolád, nebo kávy. Každý všední den u nás naleznete polední menu.

Podívejte se do našeho jídelního lístku, věříme, že si vyberete!

Restaurace pro 50 + 100 hostů

Vnitřní prostory zcela nekuřácké restaurace jsou určeny pro 50 hostů. V létě a za pěkného počasí můžete využít naší letní zahrádky, na kterou se Vás vejde až 100. Samozřejmostí jsou slunečníky pro posezení ve stínu a také dětský koutek vybavený skluzavkou, houpačkou a pískem. Navíc díky oplocení areálu Penzionu Restaurace u Jízdárny se nemusíte bát, že Vám utečou Vaše ratolesti. Pokud k nám dorazíte na kole, tak i stojan na kola se u nás najde.

Parkování

Před a vedle Restaurace Penzionu u Jízdárny naleznete parkování, takže to k nám na oběd či večeři nemáte opravdu daleko.